Čistič koupelen, č. 3004

Použití:

 • Čistič si naředíte do ředící lahvičky v poměru 1:3 (1 díl prostředku, 3 díly vody), protřepete, nastříkáte, dáte si kafíčko, necháte prostředek působit a pak prostě jen prostředek omyjete čistou vodou :). To je celé, ano, ano, takhle snadné to je :).
 • Při čištění vany postupuji následovně: Vanu (pokud máte sprchový kout, tak sprcháč) postříkám horkou vodou, nastříkám ředěný čistič na koupelny, rozetřu houbičkou. Nechám působit cca 20 minut (někdy zapomenu a je to tam půl dne 😀 Ale ani to nevadí! Nikdy se mi nestalo, že bych po delším působení měla něco zničeného, jako u některých komerčních přípravků), pak jen omyju čistou vodou.
 • ŽÁDNÉ DRBÁNÍ! ŽÁDNÝ SMRAD! ŽÁDNÉ ZNIČENÉ RUCE!

O čističi koupelen

  • Nezanechává stopy na umytém povrchu. Řekla bych, že právě naopak :). Co jej používám, vodovodní baterie neleštím, vždycky se to tak nějak „vyleští samo“ :). Navíc po bateriích pak krásně stéká voda a nezůstávají na ní kapky, které dělají fleky.
  • Má krásnou pomerančovou vůni. Už žádný „smrad“ chlóru a dalších chemikálií. Můžete zapomenout na to, že se při úklidu přidusíte. S tímhle čističem fakt nemusíte mít strach :). Od doby, co jsem ho začala používat už nic jiného na koupelnu nechci!
  • Účinně vyčistí většinu omyvatelných povrchů v koupelnách. Okamžitě působí na nečistoty a usazeniny. Snadno odstraní zbytky mýdla, vápenaté usazeniny a skvrny od tvrdé vody. 
  • Neobsahuje abraziva – čistí bez poškrábání. 
  • Je vysoce účinný a přitom šetrný. 
  • Lze použít i na akrylátové vany.

    Jdete dělat svou první objednávku? Nezapomeňte na HESLO PRO HOSTA: 420-9883267518. Chcete s objednávkou pomoct nebo poradit? Volejte na: 777089758, nebo pište na erika@erikacakorova.cz

    

   Zkušenosti zákazníků s čističem na koupelny

   Podívejte se na fotky PŘED a PO 🙂

    Jdete dělat svou první objednávku? Nezapomeňte na HESLO PRO HOSTA: 420-9883267518. Chcete s objednávkou pomoct nebo poradit? Volejte na: 777089758, nebo pište na erika@erikacakorova.cz

    

   Jak jsem čistila koupelnu

   Proč se v rámci registrace vyplatí 1. 100B objednávka??? 

    Nevíte, co to znamená? Napište mi nebo zavolejte :). Ráda pomůžu a poradím 🙂

    

   Další TOP výrobky najdete ZDE:

   Univerzální multifunkční agent

   univerzální úklidový prostředek

   super gel na rez a vodní kámen

   HESLO PRO HOSTA: 420-9883267518

   Máte dotaz?

   Napište mi otázku do formuláře

   nebo napište SMS na 777 089 758, ozvu se Vám zpět 🙂

   Pin It on Pinterest

   Share This