O multifunkčním agentovi (1021)

 • Velice účinný prostředek.
 • Obsahuje aktivní kyslík v nejčistší podobě.
 • Účinkuje okamžitě. 
 • Poradí si i s těžce odstranitelnou špínu a skvrny (i pigmentové skvrny od červeného vína, borůvek, inkoustu, fixů, vodových a temperových barev, …).
 • Odstraňuje plísně (spáry mezi dlaždičkami, stěny ve vlhkém prostředí,… ).

  Použití:

  SKVRNY

  Agenta přidáme k pracímu prášku podle dávkovací tabulky.

  SILNÉ SKVRNY- vytvořte v odměrce kašovitý roztok přípravku s vodou, naneste přímo na skvrnu, vložte do pračky a vyperte. Vyzkoušejte nejprve na skryté části oděvu! 

  PLÍSNĚ

  Do lahve na ředění od Eurony (4001) nalejeme cca 250 ml teplé vody (40–50 °C) a přidáme jednu odměrku agenta. Protřepeme a přípravek aplikujeme na čištěný povrch. Omyvatelné povrchy po skončení čištění opláchneme. Zbytek roztoku z lahve je nutné vylít do odpadu. NELZE SKLADOVAT. 

  PŘÍMÉ ODSTRANĚNÍ SKVRN (koberec, čalounění…)

  Do lahve na ředění od Eurony (4001) nalijeme cca 250 ml teplé vody (40–50 °C), přidáme jednu odměrku agenta, jemně protřepeme a nastříkáme tento roztok na čištěný povrch. Necháme působit, dokud skvrny nezmizí. Pak suchou houbičkou odsajeme zbytek čisticího roztoku, nastříkáme čistou vodu a znovu odsajeme. Připravený roztok je nutné spotřebovat do 60 minut po vytvoření. Zbytek roztoku z lahve je nutné vylít do odpadu. NELZE SKLADOVAT. 

  ODPADY

  Do odpadu nalijeme horkou vodu, přidáme 2–3 odměrky prostředku. Nechte působit asi 30 minut, potom zalijeme 1 litrem horké vody a necháme působit (minimálně 15 minut!- doporučuji klidně nechat déle!). Odpad po čištění propláchněte vodou. Prostředek slouží k pravidelné šetrné údržbě a dezinfekci sifonů a odpadů.

   

   Jdete dělat svou první objednávku? Nezapomeňte na HESLO PRO HOSTA: 420-9883267518. Chcete s objednávkou pomoct nebo poradit? Volejte na: 777089758, nebo pište na erika@erikacakorova.cz

   

  Zkušenosti zákazníků s „AGENTEM“

  Prostředek je pro svou širokou škálu využití velice oblíbeným produktem. Je účinný, odstraňuje nečistoty a krásně voní.
  Podívejte se na fotky PŘED a PO 🙂

   Jdete dělat svou první objednávku? Nezapomeňte na HESLO PRO HOSTA: 420-9883267518. 
  Chcete s objednávkou pomoct nebo poradit? Volejte na: 777089758, nebo pište na erika@erikacakorova.cz

   

  Proč se vyplatí 100 bodová objednávka? 

  CHCETE SI EURONU NEJPRVE VYZKOUŠET?

  PODÍVEJTE SE NA TOP POMOCNÍKY, MOJE TIPY A NÁVODY,

  JAK S NIMI PRACOVAT

  JAKÉ VÝROBKY PŘIDAT DO SVÉ PRVNÍ STOBODOVKY?

  MRKNĚTE NA ČLÁNKY NA BLOGU

  Nezařazené

  Proč koncentráty?

  Koncentráty jsem si ihned zamilovala a Eurona jich nabízí opravdu hodně :). Šetří nejen vaši peněženku, ale i životní prostředí. Jak je to možné? Proč se koncentráty vyplatí? - nakupujete jen prostředek, ten si doma naředíte = nenakupujete "vodu", - koupíte...

  Nezařazené

  Balík za 121Kč

  Balík za 121Kč? Co to jeeee? Co to má znamenat??? Jen si to představte... Jaké by to bylo, mít drogérii "zdarma"? Jaké by to bylo, objednat si zboží třeba za 6, 7 tisíc a místo toho zaplati za balík 121Kč? Věřte, že je to pecka a rychle se na to zvyká :D... Říkáte...

  Pin It on Pinterest

  Share This