Moje

cesta k EURONĚ

Co to proboha maj s tou EURONOU? Asi zase nějakej novej hit. Zase nějaká blbost…!“ Běželo mi hlavou, když jsem o EURONĚ viděla poprvé :).

Určitě taky znáte ty zaručený HITOVKY, který jsou nejlepší na světě a za měsíc o nich nikdo neví :).

Nojo, jenomže já pak přijela ke kamarádce a běží mi hlavou: Tady to tak hezky voní… No, tyhle věci většinou nestuduji, ale nedalo mi to a zeptala jsem se… Co myslíte, že mi odpověděla??? Ano, ano… ZASE TA EURONA 😀

Že by na tom něco bylo?

„Divný, když už i ona…“ Běželo mi hlavou :). No, nedalo mi to a když jsem pak viděla její video, jaké mají prostředky čistící účinky, už jsem neodolala. Oukej, tak to taky zkusím. 

Mám to nakupovat v drogérce, nebo si to objednat z e-shopu Eurona a nechat dovézt až domů? Vždyť je to vlastně jedno… Navíc pro mě dovoz teda super, nemusím se nikde prodírat obchoďákem :).

Přiznávám, byla jsem docela skeptická. Sice už jsem u kamarádky viděla i cítila, co Eurona umí, ale přeci jen, abych uvěřila na 100%, prostě si to potřebuji otestovat!

No, a když jsem viděla výsledky, bylo mi jasné, že už nemám důvod nakupovat jinde. A takhle to bylo se mnou a Euronou 🙂

Kdybych to nevyzkoušela, asi bych těžko uvěřila…

Další obrázky „před a po“ najdete kliknutím na šipku v obrázku (vpravo). Zajímá vás, jak a čím jsem čistila? Podívejte se na články a videa na blogu. 

Co můžeš získat TY?

  • Čistý a voňavý domov bez non-stop šůrování,

  • úsporu za kvalitní drogérii,

  • výrobky šetrné k pokožce i přírodě,

  • možnost přivýdělku,

  • pasivní příjem = časovou i finanční flexibilitu :), 

  • nákup ihned po registraci za velkoobchodní cenu = bez 20% marže

CHCETE SI EURONU VYZKOUŠET?

PODÍVEJTE SE NA TOP POMOCNÍKY, MOJE TIPY A NÁVODY,

JAK S NIMI PRACOVAT

JAKÉ VÝROBKY PŘIDAT DO SVÉ PRVNÍ STOBODOVKY?

MRKNĚTE NA ČLÁNKY NA BLOGU

Nezařazené

Proč koncentráty?

Koncentráty jsem si ihned zamilovala a Eurona jich nabízí opravdu hodně :). Šetří nejen vaši peněženku, ale i životní prostředí. Jak je to možné? Proč se koncentráty vyplatí? - nakupujete jen prostředek, ten si doma naředíte = nenakupujete "vodu", - koupíte...

Nezařazené

Balík za 121Kč

Balík za 121Kč? Co to jeeee? Co to má znamenat??? Jen si to představte... Jaké by to bylo, mít drogérii "zdarma"? Jaké by to bylo, objednat si zboží třeba za 6, 7 tisíc a místo toho zaplati za balík 121Kč? Věřte, že je to pecka a rychle se na to zvyká :D... Říkáte...

Máte dotaz?

Napište mi otázku do formuláře

nebo napište SMS na 777 089 758, ozvu se Vám zpět 🙂

sledujte mě

na sociálních sítích

Pin It on Pinterest

Share This