Balík za 121Kč? Co to jeeee? Co to má znamenat??? Jen si to představte… Jaké by to bylo, mít drogérii „zdarma“? Jaké by to bylo, objednat si zboží třeba za 6, 7 tisíc a místo toho zaplati za balík 121Kč?

Věřte, že je to pecka a rychle se na to zvyká :D… Říkáte si, že to snad ani není možné, že to je asi nějaký podvod, nebo v tom bude nějaký háček? Vlastně ano, je. Musíte se pro tuto cestu rozhodnout. Udělat si jasno v tom, zda to chcete. Proč? Protože tak začíná cesta poradce.

Na druhou stranu, upřímně… komu by se toto nelíbilo? A není to strop… Chcete výrobky za 8 tisíc? 11? 15? Proč ne. I když pak už se vyplatí spíše nechat se odměňovat finančně. Přeci jen nemusíme doma být zarovnaní po střechu drogérií, že? 😀

Jak může vypadat balík za 121Kč před přepočtem?

Jak může vypadat balík za 121Kč po přepočtu?

Přejít na e-shop

JAK ZÍSKAT BALÍK ZA 121KČ?

Není to až tak složité, jak by se mohlo zdát! Máte své HESLO PRO HOSTA? MÁTE! Jste spokojeni s výrobky? Pomohly Vám? Řekněte o nich dalším lidem. Šiřte své nadšení a spokojenost dál, registrujte lidi pod svým HESLEM PRO HOSTA a první balík za 121Kč na sebe nenechá dlouho čekat. Respektive… záleží na vás.

Body se Vám každý měsíc sčítají. Od počtu bodů se odvíjí výše provize. Na první můžete dosáhnout už při 200 bodech  a činí 3% z obchodního obratu. Vy si ji můžete čerpat formou zboží = balík zdarma. Zdarma není úplně přesné – cena je 121 Kč – bez ohledu na to, zda je balík za 500 Kč nebo 5 000 Kč.

K objednávce si navíc můžete přidat dárečky za bonusové kredity (=BK). O těch ale najdete více v tomto článku.

Že nevíte, jak na to? Nevíte, jak registrovat? Jak oslovit kamarádku, jak šířit Euronu dál i když jste spokojení?

Tak přesně od toho jsem tu já! Napište mi na erika@erikacakorova.cz nebo volejte na 777089758 a já vám se vším pomůžu od toho jsem tu :).

Pin It on Pinterest

Share This