Bonusové kredity (BK).. aneb Máte rádi bonusy?

Já joooo :). Takže co je další super věc? Krom toho, že nakupujete o ceny ponížené o marži (20%, 25%, nebo 30%), krom toho, že k objednávkám nad 1500Kč máte dopravu ZDARMA, krom toho, že se můžete zapojit do programu ÚSPĚŠNÝ START (první 3 měsíce, které jste registrovaní v Euroně)… (Více o dárečcích najdete ZDE)

KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE NAVÍC ZÍSKÁVÁTE BONUSOVÉ KREDITY (BK)!

Co to znamená??? 1Kč vaší objednávky v katalogových cenách = 1 BK (bonusový kredit). Takže 2500Kč (100bodová objednávka v katalogových cenách) = 2500BK.

Tyto kredity se vám při uzávěrce sečtou a v následujícím měsíci je uplatňujete v objednávce. Ikonka dárečku vpravo nahoře v objednávce.

K objednávce si můžete přidat dárečky jako třeba- ručník, flashdisk, pilník, bloček s logem, propisku od Eurony a další a další :). Nevíte jak na to? Nevíte, jak zjistit aktuální stav vašich BK? Napište mi na erika@erikacakorova.cz, nebo na 777089758. Mrkneme na to společně 😉

Bonusové kredity získáváte pouze za své vlastní objednávky. Máte-li někoho registrovaného pod sebou, v rámci své sítě, z jeho objednávek se vám BK nepřičítají.

Přejít na e-shop

Pin It on Pinterest

Share This